FSM Team - Royalty Free Music
FSM Team
FSM Team
Музика с уредени авторски права

Категории: Електронна / Лоу-фай / Синтуейв / Чил-хоп

  Website   |     YouTube   |     Facebook   |     Twitter   |     Bandcamp   |     Spotify   |     Patreon
   FSM Team предлага следните лицензи:
Creative Commons (свободен лиценз)

Използвайте музиката като упоменете FSM Team в описанието на вашето видео.
Вижте музикалните тракове по-долу.

БЕЗПЛАТЕН
Един лиценз | Покрива всякакъв вид използване

Този лиценз ви дава възможност да използвате комерсиално един музикален трак на FSM Team навсякъде, където желаете - в социални медии, онлайн / офлайн реклама, подкасти, игри, приложения, софтуер, телевизия, радио, стрийминг, документални филми, анимации, филми, музика за задържане на линия, обществени събития и др. Не е необходимо упоменаване на автора.

$8
50% отстъпка за 10 трака

50% отстъпка за 10 трака от FSM Team с
Един лиценз | Покрива всякакъв вид използване.

Цена на трак: $4

$40
Имате нужда от помощ за лицензите?

Ако имате нужда от помощ относно лицензите или упоменаването на автора, моля, свържете се с нас и ще ви изпратим повече информация.

   Тракове:   1 – 20 от 250
Happy Days
Популярност: ★★★★★    |    Тип: инструментал    |    Удари в минута (BPM): 142    |    Продължителност: 02:59    |    Качество на MP3 файла: 320 kbps    |    Лиценз: Creative Commons / Attribution 4.0 International (CC BY 4.0)
Late-Night Decaf
Популярност: ★★★★★    |    Тип: инструментал    |    Удари в минута (BPM): 67    |    Продължителност: 03:43    |    Качество на MP3 файла: 320 kbps    |    Лиценз: Creative Commons / Attribution 4.0 International (CC BY 4.0)
Summer Car Ride
Популярност: ★★★★★    |    Тип: инструментал    |    Удари в минута (BPM): 104    |    Продължителност: 02:15    |    Качество на MP3 файла: 320 kbps    |    Лиценз: Creative Commons / Attribution 4.0 International (CC BY 4.0)
Golden Rhythm
Популярност: ★★★★★    |    Тип: инструментал    |    Удари в минута (BPM): 95    |    Продължителност: 02:35    |    Качество на MP3 файла: 320 kbps    |    Лиценз: Creative Commons / Attribution 4.0 International (CC BY 4.0)
Lucid Dreaming
Популярност: ★★★★★    |    Тип: инструментал    |    Удари в минута (BPM): 122    |    Продължителност: 05:13    |    Качество на MP3 файла: 320 kbps    |    Лиценз: Creative Commons / Attribution 4.0 International (CC BY 4.0)
Games We Used to Play
Популярност: ★★★★★    |    Тип: инструментал    |    Удари в минута (BPM): 130    |    Продължителност: 04:32    |    Качество на MP3 файла: 320 kbps    |    Лиценз: Creative Commons / Attribution 4.0 International (CC BY 4.0)
Downtown Walk
Популярност: ★★★★★    |    Тип: инструментал    |    Удари в минута (BPM): 80    |    Продължителност: 03:13    |    Качество на MP3 файла: 320 kbps    |    Лиценз: Creative Commons / Attribution 4.0 International (CC BY 4.0)
Rain, Book And Cup Of Tea
Популярност: ★★★★★    |    Тип: инструментал    |    Удари в минута (BPM): 80    |    Продължителност: 02:57    |    Качество на MP3 файла: 320 kbps    |    Лиценз: Creative Commons / Attribution 4.0 International (CC BY 4.0)
Neonscapes
Популярност: ★★★★★    |    Тип: инструментал    |    Удари в минута (BPM): 105    |    Продължителност: 04:22    |    Качество на MP3 файла: 320 kbps    |    Лиценз: Creative Commons / Attribution 4.0 International (CC BY 4.0)
Stay Positive
Популярност: ★★★★★    |    Тип: инструментал    |    Удари в минута (BPM): 126    |    Продължителност: 03:34    |    Качество на MP3 файла: 320 kbps    |    Лиценз: Creative Commons / Attribution 4.0 International (CC BY 4.0)
Royalty Free Store Music

Royalty Free Store Music

Royalty Free Music. These tracks are Copyright safe (royalty free) for streaming in commercial or public settings.

Autumn Dance
Популярност: ★★★★★    |    Тип: инструментал    |    Удари в минута (BPM): 106    |    Продължителност: 03:55    |    Качество на MP3 файла: 320 kbps    |    Лиценз: Creative Commons / Attribution 4.0 International (CC BY 4.0)
Magenta Metropolis
Популярност: ★★★★★    |    Тип: инструментал    |    Удари в минута (BPM): 107    |    Продължителност: 05:42    |    Качество на MP3 файла: 320 kbps    |    Лиценз: Creative Commons / Attribution 4.0 International (CC BY 4.0)
Power
Популярност: ★★★★★    |    Тип: инструментал    |    Удари в минута (BPM): 90    |    Продължителност: 03:49    |    Качество на MP3 файла: 320 kbps    |    Лиценз: Creative Commons / Attribution 4.0 International (CC BY 4.0)
Moonlit (Phonk Loop)
Популярност: ★★★★★    |    Тип: инструментал, цикъл    |    Удари в минута (BPM): 130    |    Продължителност: 01:58    |    Качество на MP3 файла: 320 kbps    |    Лиценз: Creative Commons / Attribution 4.0 International (CC BY 4.0)
Getting Stronger
Популярност: ★★★★★    |    Тип: инструментал    |    Удари в минута (BPM): 100    |    Продължителност: 03:13    |    Качество на MP3 файла: 320 kbps    |    Лиценз: Creative Commons / Attribution 4.0 International (CC BY 4.0)
Merry Christmas and Happy New Year
Популярност: ★★★★★    |    Тип: инструментал    |    Удари в минута (BPM): 80    |    Продължителност: 03:17    |    Качество на MP3 файла: 320 kbps    |    Лиценз: Creative Commons / Attribution 4.0 International (CC BY 4.0)
Take Me to the Moon
Take Me to the Moon
FSM Team feat. < e s c p > & Enlia
Популярност: ★★★★★    |    Тип: песен    |    Удари в минута (BPM): 100    |    Продължителност: 03:33    |    Качество на MP3 файла: 320 kbps    |    Лиценз: Creative Commons / Attribution 4.0 International (CC BY 4.0)
Parallel Synthesis
Популярност: ★★★★★    |    Тип: инструментал    |    Удари в минута (BPM): 105    |    Продължителност: 04:17    |    Качество на MP3 файла: 320 kbps    |    Лиценз: Creative Commons / Attribution 4.0 International (CC BY 4.0)
Stay Positive (Loop #2)
Популярност: ★★★★★    |    Тип: инструментал, цикъл    |    Удари в минута (BPM): 126    |    Продължителност: 01:46    |    Качество на MP3 файла: 320 kbps    |    Лиценз: Creative Commons / Attribution 4.0 International (CC BY 4.0)
Dusk Horizon
Популярност: ★★★★★    |    Тип: инструментал    |    Удари в минута (BPM): 67    |    Продължителност: 03:56    |    Качество на MP3 файла: 320 kbps    |    Лиценз: Creative Commons / Attribution 4.0 International (CC BY 4.0)
 < 1234567... > 

Royalty Free Chill, Soul & Jazz Beats

Royalty Free Chill, Soul & Jazz Beats

Royalty Free Music. These tracks are Copyright safe (royalty free) for streaming in commercial or public settings.

  Повечето от безплатната музика на този уеб-сайт е издадена с Криейтив Комънс лиценз (Creative Commons License). Вие може безплатно да използвате Криейтив Комънс музика (дори за комерсиални цели) само ако упоменете автора на музиката във вашия проект. Повече детайлна информация за това може да намерите в страницата на самата музика. Безплатната музика в този уебсайт не е обект на никакви проблеми с авторски права. Ако не можете или не искате да упоменвате автора на музиката във вашето видео или проект, трябва да закупите лиценз от уебсайта на автора. Ако търсите безплатна музика с уредени авторски права за вашия магазин, книжарница, бутик, бар, рецепция и т.н., може да използвате коллекцията ни от Плейлисти с безплатна музика с уредени авторски права.
Изтегляне ...
Харесайте, последвайте и се абонирайте за известията ни в социалните мрежи.
⚠  Може безплатно да изпозвате тази музика, просто не забравяйте да упоменете автора, като добавите текста по-долу в описанието на видеото си.
Копирай

Ако ви харесва free-stock-music.com, подкрепете екипa ни чрез дарение.